Macedonian  продавачи на сувост без суровост, вегански трепки на големо, MADIHA TRADING YX05.Детали за производи:
1. Име на артикал: 3Д трепките за трепки
2. Име на марка: MADIHAH.
3. Број на модел: YX05.
4. Суровина: Крзно, сто процентно вистинско крзно од мики.
5. опсег: Црн памучен опсег.
6. Тип: Рачно изработени.
7. Стил: 3Д повеќеслојни, природни, меки, меки.
8. Должина: 14мм.
9. ODM / OEM: Прилагодено достапен пакет достапен.
10. Приватна лабораторија: Дизајн на вашето приватно лого (Достапно).
11. Прилагодени стилови: Достапно.
12. Мини Кол: 120 пар секој стил.
13. Сертификација: РЕГИСТРИРАН ИНТЕРТЕК СВХЦ, Д-У-Н-С.
14. Термин на испорака: преку воздух, море, брз експресен превоз.
15. Начин на плаќање: PayPal, Payoneer, Т / Т банкарски трансфер, Western Union, MoneyGram.
16. Време на испорака: 14-30 работни дена, зависи од количината на нарачката.

3Д трепки за трепкање MADIHAH YX05:
1. Стотици проценти реална коса на мијалник тотално без суровост.
2. Направете ги вашите очи да изгледаат светли и привлечни.
3. Одлично за забава и секојдневна употреба.
4. Може да се отстрани со отстранувач на шминка за очи.
5. Може да се користи за повеќе од 30 пати ако тие се користат и отстранат правилно.
6. Ние снабдуваме 6 пар пар примероци за тестирање, наплатувајќи 35USD цена за испорака.
7. Нарачка за OEM и нарачката ODM Достапна.

Ако ги нарачате нашите трепки за мијалките MADIHAH, можеме да ви понудиме и повеќе сопствени амбалажи за пакување на трепките. Знаете дека се обидовме да ви обезбедиме висококвалитетни рачно изработени трепки за мијалник, исто така, ставивме многу голема побарувачка на квалитетот на нашата кутија за пакување со камшик. Ако одлучите да нарачате кутии и трепки од нас, ние ќе ви заштедиме многу проблеми, трошоци за испорака, време и напори. Покрај тоа, ние исто така нудиме бесплатна услуга за пакување по потреба (вчитување на трепките во кутијата), за да можете да продадете повеќе удари со камшик со потрошено време.

GUANGZHOU MADIHAH TRADING CO.,LTD.

Attn: Madihah Trading.

Major Products: Cosmetics.

Add: No.D201 2nd Floor, Tai An Plaza, No.60 Xing Tai Road, San Yuan Li Street, Bai Yun District, 

         GuangZhou City, GuangDong. China.

Email: info@madihahtrading.com

          gzmadihahtrading@gmail.com

Tel: +86-20-37413090 

Fax: +86-20-37413090

WhatsApp Business: +86-13802760602

WeChat Business: madihahtrading

Facebook: Madihah Trading

Instagram: madihahtrading

http://www.madihahtrading.com