Albanian  janë flokët e flokëve të kuajve pa mizori, MADIHAH T72 qerpikët e flokëve të kalit.Detajet e produkteve:
1. Emri i artikullit: rëna lesh kali
2. Emri i markës: MADIHAH.
3. Numri i modelit: T72.
4. Lëndë e parë: Lesh kali, 100% Lesh mishi i kuajve real.
5. Band: Band i zi pambuku.
6. Lloji: E bërë me dorë.
7. Stili: 3D me shumë shtresa, natyrore, e butë, me gëzof.
8. Gjatësia: 13 mm.
9. ODM / OEM: Pako e përshtatur në dispozicion.
10. Lalë private: Dizajni juaj i Logos Private (Në dispozicion).
11. Stilet e personalizuara: Në dispozicion.
12. Sasia Mini: 120 pena secili stil.
13. ificationertifikimi: I regjistruar INTERTEK SVHC, D-U-N-S.
14. Afati i dërgesës: nga ajri, nga deti, transporti i shpejtë i shpejtë.
15. Mënyra e Pagesës: PayPal, Payoneer, Transferimi i Bankës T / T, Western Union, MoneyGram.
16. Koha e dorëzimit: 14-30 ditë pune, varet nga sasia e porosisë tuaj.

Flokët e flokëve MADIHAH shajnë T72:
1. Qindra për qind e flokëve të vërtetë vizon krejtësisht Mizori Pa pagesë.
2. Bëni sytë tuaj të duken të ndritshëm dhe tërheqës.
3. E shkëlqyeshme për parti dhe përdorim të përditshëm.
4. Mund të hiqet me anë të mbartësit të përbërjes së syve.
5. Mund të ripërdoren për më shumë se 30 herë nëse ato përdoren dhe hiqen siç duhet.
6. Ne furnizojmë me 6 kampionë mostra falas për të provuar, ngarkuar 35USD koston e transportit.
7. Rendit OEM dhe urdhëri ODM Në dispozicion.

Tufat e flokëve MADIHAH Horse është bërë nga flokë profesionistë të shkallëve.
Flokët janë nga bishti pjesë e kuajve. Totallyshtë plotësisht pa egërsi. Rëna e flokëve të Madihah kalon nëpër një proces shumë të rreptë dhe procedurë të sterilizimit ultravjollcë.
Rëna e flokëve të kalit MADIHAH është më e butë dhe me gëzof se sa fashat e leshit të mykut.

GUANGZHOU MADIHAH TRADING CO.,LTD.

Attn: Madihah Trading.

Major Products: Cosmetics.

Add: No.D201 2nd Floor, Tai An Plaza, No.60 Xing Tai Road, San Yuan Li Street, Bai Yun District, 

         GuangZhou City, GuangDong. China.

Email: info@madihahtrading.com

          gzmadihahtrading@gmail.com

Tel: +86-20-37413090 

Fax: +86-20-37413090

WhatsApp Business: +86-13802760602

WeChat Business: madihahtrading

Facebook: Madihah Trading

Instagram: madihahtrading

http://www.madihahtrading.com