Macedonian  се ослободени од суровоста на трепките за коса, MADIHAH T72 трепките за коњите за коса.Детали за производи:
1. Име на предмет: трепки со коњско крзно
2. Име на марка: MADIHAH.
3. Број на модел: T72.
4. Суровина: крзно од коњ, 100% вистински крзно од коњчиња за коњи.
5. опсег: Црн памучен опсег.
6. Тип: Рачно изработени.
7. Стил: 3Д повеќеслојни, природни, меки, меки.
8. Должина: 13мм.
9. ODM / OEM: Прилагодено достапен пакет достапен.
10. Приватна лабораторија: Дизајн на вашето приватно лого (Достапно).
11. Прилагодени стилови: Достапно.
12. Мини Кол: 120 пар секој стил.
13. Сертификација: РЕГИСТРИРАН ИНТЕРТЕК СВХЦ, Д-У-Н-С.
14. Термин на испорака: преку воздух, море, брз експресен превоз.
15. Начин на плаќање: PayPal, Payoneer, Т / Т банкарски трансфер, Western Union, MoneyGram.
16. Време на испорака: 14-30 работни дена, зависи од количината на нарачката.

Трепките за коњски влакна MADIHAH T72:
1. Стотици проценти реална коса на мијалник тотално без суровост.
2. Направете ги вашите очи да изгледаат светли и привлечни.
3. Одлично за забава и секојдневна употреба.
4. Може да се отстрани со отстранувач на шминка за очи.
5. Може да се користи за повеќе од 30 пати ако тие се користат и отстранат правилно.
6. Ние снабдуваме 6 пар пар примероци за тестирање, наплатувајќи 35USD цена за испорака.
7. Нарачка за OEM и нарачката ODM Достапна.

MADIHAH коњските трепки за коса се изработени од професионална коњска коса.
Косата е од опашката дел од коњи. Сосема е суровост бесплатно. Трепките за коса со коњи во Мадиха минуваат низ многу строг процес и процедура на ултравиолетова стерилизација.
Трепките за коњите на коњите MADIHAH се повеќе мафијашки и меки од трепките за крзно со мијалник.

GUANGZHOU MADIHAH TRADING CO.,LTD.

Attn: Madihah Trading.

Major Products: Cosmetics.

Add: No.D201 2nd Floor, Tai An Plaza, No.60 Xing Tai Road, San Yuan Li Street, Bai Yun District, 

         GuangZhou City, GuangDong. China.

Email: info@madihahtrading.com

          gzmadihahtrading@gmail.com

Tel: +86-20-37413090 

Fax: +86-20-37413090

WhatsApp Business: +86-13802760602

WeChat Business: madihahtrading

Facebook: Madihah Trading

Instagram: madihahtrading

http://www.madihahtrading.com