Albanian  prodhuesi i qerpikës së qerpikës së vizave, porcelani me shumicë të shitësve të qerpikëve, MADIHAH S1-21.Detajet e produkteve:
1. Emri i artikullit: mollëzat më të mira të leshit të minkut
2. Emri i markës: MADIHAH.
3. Numri i modelit: S1-21.
4. Lëndë e parë: Lesh, Qind, Për qind Përqindja Lesh Mink.
5. Band: Band i zi pambuku.
6. Lloji: E bërë me dorë.
7. Stili: 3D me shumë shtresa, natyrore, e butë, me gëzof.
8. Gjatësia: 15 mm.
9. ODM / OEM: Pako e përshtatur në dispozicion.
10. Lalë private: Dizajni juaj i Logos Private (Në dispozicion).
11. Stilet e personalizuara: Në dispozicion.
12. Sasia Mini: 120 pena secili stil.
13. ificationertifikimi: I regjistruar INTERTEK SVHC, D-U-N-S.
14. Afati i dërgesës: nga ajri, nga deti, transporti i shpejtë i shpejtë.
15. Mënyra e Pagesës: PayPal, Payoneer, Transferimi i Bankës T / T, Western Union, MoneyGram.
16. Koha e dorëzimit: 14-30 ditë pune, varet nga sasia e porosisë tuaj.

Rëna më të mirë të leshit të MADIHAH, mish S1-21:
1. Qindra për qind e flokëve të vërtetë vizon krejtësisht Mizori Pa pagesë.
2. Bëni sytë tuaj të duken të ndritshëm dhe tërheqës.
3. E shkëlqyeshme për parti dhe përdorim të përditshëm.
4. Mund të hiqet me anë të mbartësit të përbërjes së syve.
5. Mund të ripërdoren për më shumë se 30 herë nëse ato përdoren dhe hiqen siç duhet.
6. Ne furnizojmë me 6 kampionë mostra falas për të provuar, ngarkuar 35USD koston e transportit.
7. Rendit OEM dhe urdhëri ODM Në dispozicion.

MADIHAH Mink godit ndihmën në forcimin e mollëzave aktuale:
Përkundër faktit se mollëzat e minusit nuk kanë ndonjë përbërës të veçantë që ndihmon në kondicionimin e mollëzave, në krahasim me bojë për vetulla ato megjithatë ndihmojnë që mollëzat të mbeten të forta dhe të shëndetshme. Shtë fakt që bojë për vetulla përbëhet nga përbërës të dëmshëm që mund të shkaktojnë shpëlarjen e mollëzave. Zonja që për një kohë të gjatë kanë veshur mollëzat e Mink sesa bojë për vetulla, zakonisht mund të mburren me gunga më të trasha, si dhe më të shëndetshme. Shtë një arsye domethënëse pse shumica e zonjave adhurojnë buzët e Mink.

GUANGZHOU MADIHAH TRADING CO.,LTD.

Attn: Madihah Trading.

Major Products: Cosmetics.

Add: No.D201 2nd Floor, Tai An Plaza, No.60 Xing Tai Road, San Yuan Li Street, Bai Yun District, 

         GuangZhou City, GuangDong. China.

Email: info@madihahtrading.com

          gzmadihahtrading@gmail.com

Tel: +86-20-37413090 

Fax: +86-20-37413090

WhatsApp Business: +86-13802760602

WeChat Business: madihahtrading

Facebook: Madihah Trading

Instagram: madihahtrading

http://www.madihahtrading.com