Macedonian  кина производител на трепки за трепки, Кина продавачи на големо со камшик, MADIHAH S1-21.Детали за производи:
1. Име на артикал: најдобри трепки со крзно од минка
2. Име на марка: MADIHAH.
3. Број на модел: S1-21.
4. Суровина: Крзно, сто процентно вистинско крзно од мики.
5. опсег: Црн памучен опсег.
6. Тип: Рачно изработени.
7. Стил: 3Д повеќеслојни, природни, меки, меки.
8. Должина: 15мм.
9. ODM / OEM: Прилагодено достапен пакет достапен.
10. Приватна лабораторија: Дизајн на вашето приватно лого (Достапно).
11. Прилагодени стилови: Достапно.
12. Мини Кол: 120 пар секој стил.
13. Сертификација: РЕГИСТРИРАН ИНТЕРТЕК СВХЦ, Д-У-Н-С.
14. Термин на испорака: преку воздух, море, брз експресен превоз.
15. Начин на плаќање: PayPal, Payoneer, Т / Т банкарски трансфер, Western Union, MoneyGram.
16. Време на испорака: 14-30 работни дена, зависи од количината на нарачката.

Најдобрите трепки со крзно од мики MADIHAH S1-21:
1. Стотици проценти реална коса на мијалник тотално без суровост.
2. Направете ги вашите очи да изгледаат светли и привлечни.
3. Одлично за забава и секојдневна употреба.
4. Може да се отстрани со отстранувач на шминка за очи.
5. Може да се користи за повеќе од 30 пати ако тие се користат и отстранат правилно.
6. Ние снабдуваме 6 пар пар примероци за тестирање, наплатувајќи 35USD цена за испорака.
7. Нарачка за OEM и нарачката ODM Достапна.

MADIHAH Минк ја трепнува помошта за зајакнување на вистинските трепки:
И покрај фактот дека трепките на минк не содржат посебна состојка што помага во кондиционирање на трепките, наспроти маскарата, тие сепак им помагаат на трепките да останат силни и здрави. Факт е дека маскарата се состои од штетни состојки кои можат да предизвикаат запалување на трепките. Дамите кои веќе подолго време ги ставаат трепките на Минк отколку маскара, обично можат да се пофалат со подебели, како и поздрави трепки. Тоа е една значајна причина зошто повеќето дами обожаваат трепки со минк.

GUANGZHOU MADIHAH TRADING CO.,LTD.

Attn: Madihah Trading.

Major Products: Cosmetics.

Add: No.D201 2nd Floor, Tai An Plaza, No.60 Xing Tai Road, San Yuan Li Street, Bai Yun District, 

         GuangZhou City, GuangDong. China.

Email: info@madihahtrading.com

          gzmadihahtrading@gmail.com

Tel: +86-20-37413090 

Fax: +86-20-37413090

WhatsApp Business: +86-13802760602

WeChat Business: madihahtrading

Facebook: Madihah Trading

Instagram: madihahtrading

http://www.madihahtrading.com