Albanian  Shuplakat e minkut pa mizori pa shumicë, janë mollëzat e minkut vegan, MADIHAH S1-17.Detajet e produkteve:
1. Emri i artikullit: mollëzat më të mira të leshit të minkut
2. Emri i markës: MADIHAH.
3. Numri i modelit: S1-17.
4. Lëndë e parë: Lesh, Qind, Për qind Përqindja Lesh Mink.
5. Band: Band i zi pambuku.
6. Lloji: E bërë me dorë.
7. Stili: 3D me shumë shtresa, natyrore, e butë, me gëzof.
8. Gjatësia: 15 mm.
9. ODM / OEM: Pako e përshtatur në dispozicion.
10. Lalë private: Dizajni juaj i Logos Private (Në dispozicion).
11. Stilet e personalizuara: Në dispozicion.
12. Sasia Mini: 120 pena secili stil.
13. ificationertifikimi: I regjistruar INTERTEK SVHC, D-U-N-S.
14. Afati i dërgesës: nga ajri, nga deti, transporti i shpejtë i shpejtë.
15. Mënyra e Pagesës: PayPal, Payoneer, Transferimi i Bankës T / T, Western Union, MoneyGram.
16. Koha e dorëzimit: 14-30 ditë pune, varet nga sasia e porosisë tuaj.

Rënkat më të mira të leshit të MADIHAH S1-17:
1. Qindra për qind e flokëve të vërtetë vizon krejtësisht Mizori Pa pagesë.
2. Bëni sytë tuaj të duken të ndritshëm dhe tërheqës.
3. E shkëlqyeshme për parti dhe përdorim të përditshëm.
4. Mund të hiqet me anë të mbartësit të përbërjes së syve.
5. Mund të ripërdoren për më shumë se 30 herë nëse ato përdoren dhe hiqen siç duhet.
6. Ne furnizojmë me 6 kampionë mostra falas për të provuar, ngarkuar 35USD koston e transportit.
7. Rendit OEM dhe urdhëri ODM Në dispozicion.

Lëpjet e minkut i kthejnë shumicën e zonjave në një njeri i famshëm
Të gjithë do të dëshironin të dukeshin si një nga celebs më të njohur në planet dhe duke vënë në rënie Mink do të jetë një mënyrë efektive për ta bërë atë. Një nga arsyet kryesore pse pothuajse të gjitha gratë shkojnë pas këtyre rënieve është se ato janë një përbërje e mrekullueshme për të veshur për çdo rast apo ngjarje. Për më tepër, në varësi të natyrës dhe kohës së rastit, është gjithashtu e mundur që buzët të bëhen më të trasha, si dhe më të gjata. Ekziston gjithashtu një zgjedhje e pirgut të dyfishtë ose madje edhe trefishimit të një stivie në rast se dëshironi të dukeni të ngjashme me një person të famshëm.

GUANGZHOU MADIHAH TRADING CO.,LTD.

Attn: Madihah Trading.

Major Products: Cosmetics.

Add: No.D201 2nd Floor, Tai An Plaza, No.60 Xing Tai Road, San Yuan Li Street, Bai Yun District, 

         GuangZhou City, GuangDong. China.

Email: info@madihahtrading.com

          gzmadihahtrading@gmail.com

Tel: +86-20-37413090 

Fax: +86-20-37413090

WhatsApp Business: +86-13802760602

WeChat Business: madihahtrading

Facebook: Madihah Trading

Instagram: madihahtrading

http://www.madihahtrading.com