Macedonian  трговија на големо без трескави трепки, се трепки со мијалник, вегани, MADIHAH S1-17.Детали за производи:
1. Име на артикал: најдобри трепки со крзно од минка
2. Име на марка: MADIHAH.
3. Број на модел: S1-17.
4. Суровина: Крзно, сто процентно вистинско крзно од мики.
5. опсег: Црн памучен опсег.
6. Тип: Рачно изработени.
7. Стил: 3Д повеќеслојни, природни, меки, меки.
8. Должина: 15мм.
9. ODM / OEM: Прилагодено достапен пакет достапен.
10. Приватна лабораторија: Дизајн на вашето приватно лого (Достапно).
11. Прилагодени стилови: Достапно.
12. Мини Кол: 120 пар секој стил.
13. Сертификација: РЕГИСТРИРАН ИНТЕРТЕК СВХЦ, Д-У-Н-С.
14. Термин на испорака: преку воздух, море, брз експресен превоз.
15. Начин на плаќање: PayPal, Payoneer, Т / Т банкарски трансфер, Western Union, MoneyGram.
16. Време на испорака: 14-30 работни дена, зависи од количината на нарачката.

Најдобрите трепки со крзно од мики MADIHAH S1-17:
1. Стотици проценти реална коса на мијалник тотално без суровост.
2. Направете ги вашите очи да изгледаат светли и привлечни.
3. Одлично за забава и секојдневна употреба.
4. Може да се отстрани со отстранувач на шминка за очи.
5. Може да се користи за повеќе од 30 пати ако тие се користат и отстранат правилно.
6. Ние снабдуваме 6 пар пар примероци за тестирање, наплатувајќи 35USD цена за испорака.
7. Нарачка за OEM и нарачката ODM Достапна.

Трепките за минк ги претвораат повеќето дами во славна личност
Сите би сакале да изгледаат како едно од најпознатите celebs на планетата и ставањето на трепките на Минк ќе биде ефикасен начин да го направите тоа. Една од основните причини зошто скоро сите жени одат по овие трепки е тоа што тие се одлична шминка што треба да ја облечат за секоја пригода или настан. Покрај тоа, во зависност од природата и времето на приликата, исто така е можно да се направат трепките подебели, како и подолги. Исто така, постои избор на двојно редење или дури и тројно редење лента во случај да сакате да изгледате слично на славна личност.

GUANGZHOU MADIHAH TRADING CO.,LTD.

Attn: Madihah Trading.

Major Products: Cosmetics.

Add: No.D201 2nd Floor, Tai An Plaza, No.60 Xing Tai Road, San Yuan Li Street, Bai Yun District, 

         GuangZhou City, GuangDong. China.

Email: info@madihahtrading.com

          gzmadihahtrading@gmail.com

Tel: +86-20-37413090 

Fax: +86-20-37413090

WhatsApp Business: +86-13802760602

WeChat Business: madihahtrading

Facebook: Madihah Trading

Instagram: madihahtrading

http://www.madihahtrading.com