Albanian  Shitësi i minkut 3D, shitësi i minkut, mink zyrtarizon anijeve, MADIHAH YX13.Detajet e produkteve:
1. Emri i artikullit: qerpikët 3d vizatues
2. Emri i markës: MADIHAH.
3. Numri i modelit: YX13.
4. Lëndë e parë: Lesh, Qind, Për qind Përqindja Lesh Mink.
5. Band: Band i zi pambuku.
6. Lloji: E bërë me dorë.
7. Stili: 3D me shumë shtresa, natyrore, e butë, me gëzof.
8. Gjatësia: 12 mm.
9. ODM / OEM: Pako e përshtatur në dispozicion.
10. Lalë private: Dizajni juaj i Logos Private (Në dispozicion).
11. Stilet e personalizuara: Në dispozicion.
12. Sasia Mini: 120 pena secili stil.
13. ificationertifikimi: I regjistruar INTERTEK SVHC, D-U-N-S.
14. Afati i dërgesës: nga ajri, nga deti, transporti i shpejtë i shpejtë.
15. Mënyra e Pagesës: PayPal, Payoneer, Transferimi i Bankës T / T, Western Union, MoneyGram.
16. Koha e dorëzimit: 14-30 ditë pune, varet nga sasia e porosisë tuaj.

MADIHAH qerpikët vizon 3D YX13:
1. Qindra për qind e flokëve të vërtetë vizon krejtësisht Mizori Pa pagesë.
2. Bëni sytë tuaj të duken të ndritshëm dhe tërheqës.
3. E shkëlqyeshme për parti dhe përdorim të përditshëm.
4. Mund të hiqet me anë të mbartësit të përbërjes së syve.
5. Mund të ripërdoren për më shumë se 30 herë nëse ato përdoren dhe hiqen siç duhet.
6. Ne furnizojmë me 6 kampionë mostra falas për të provuar, ngarkuar 35USD koston e transportit.
7. Rendit OEM dhe urdhëri ODM Në dispozicion.

Nëse porosisni mollëzat e minkit tonë MADIHAH, ne mund t'ju ofrojmë kuti paketimi të qerpikëve me porosi tjetër. Ju e dini që ne jemi përpjekur t'ju ofrojmë me cilësi të lartë mollëzat e punuar me dorë, gjithashtu kemi vendosur një kërkesë shumë të lartë në cilësinë e kutisë sonë të ambalazhit. Nëse vendosni të porosisni kuti dhe qerpikë nga ne, ne do t'ju kursejmë shumë telashe, shpenzime transporti, kohë dhe përpjekje. Përveç kësaj, ne gjithashtu ofrojmë shërbim të paketimit falas siç kërkohet (ngarkimi i qerpikëve në kuti), në mënyrë që të shisni më shumë rëna me kursim të kohës.

GUANGZHOU MADIHAH TRADING CO.,LTD.

Attn: Madihah Trading.

Major Products: Cosmetics.

Add: No.D201 2nd Floor, Tai An Plaza, No.60 Xing Tai Road, San Yuan Li Street, Bai Yun District, 

         GuangZhou City, GuangDong. China.

Email: info@madihahtrading.com

          gzmadihahtrading@gmail.com

Tel: +86-20-37413090 

Fax: +86-20-37413090

WhatsApp Business: +86-13802760602

WeChat Business: madihahtrading

Facebook: Madihah Trading

Instagram: madihahtrading

http://www.madihahtrading.com